Close

USŁUGI

BRYKIETOWANIE – wykonujemy brykiety w kształcie „mydełek” w rozmiarze 55x52x38 mm z dowolnego powierzonego materiału lub materiałów własnych, dostarczonych w granulacji 0-3 mm Istnieje możliwość przemielenia wyższych granulacji.
KOSTKOWANIE – wykonujemy kostki w formacie 140x100x100x mm z dowolnych materiałów powierzonych lub własnych w granulacji 0-3 mm Istnieje możliwość przemielenia wyższych granulacji.
KRUSZENIE – oferujemy kruszenie dowolnych materiałów do każdej granulacji w zakresie 0,5-200 mm łącznie z usługą frakcjonowania uzysku i pakowania w dowolne opakowania („big-bag”, worki foliowe i papierowe).
PRZESIEWANIE – proponujemy usługę przesiewania dowolnych materiałów do każdej granulacji w zakresie 0,5-50 mm łącznie z usługą frakcjonowania uzysku i pakowania w dowolne opakowania („big-bag”, worki foliowe i papierowe).
SORTOWANIE – proponujemy usługę sortowania dowolnych materiałów do każdej granulacji w zakresie 0,5-50 mm oraz pakowania w dowolne opakowania („big-bag”, worki foliowe i papierowe).
PAKOWANIE proponujemy usługę pakowania dowolnych materiałów w każdej granulacji w zakresie 0,5-300 mm w worki typu „big-bag” o wadze 100-1500 kg.
PAKOWANIE W WORKI 5-50kg – proponujemy usługę pakowania dowolnych materiałów o każdej granulacji w zakresie 0,5-50 mm w worki papierowe i foliowe o wadze w zakresie 5-50 kg